Raport z rozgrywek cz. 1

Jesteśmy już na półmetku rozgrywek młodzieżowych. Sprawdź jak radzą sobie Nasze zespoły.

Junior starszy

Podopieczni trenera Jacka Flaszewskiego po początkowym falstarcie ( w 4 pierwszych meczach zdobyty 1 punkt), weszli na właściwe tory i odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu! Mamy nadzieję, że taką formę utrzymają do końca rundy jesiennej. Warto zaznaczyć, że po 7 kolejkach zespół ma najwięcej strzelonych bramek w lidze.

Trampkarz młodszy

Rozgrywki w wojewódzkiej lidze zawodnicy trenera Pawła Falszewskiego i Michała Góreckiego nie zaczęli w porywającym stylu odnosząc dwie porażki. Jednak im dalej trwały rozgrywki ligowe ten zespół zaczął się kształtować i rósł w siłę. Kwintesencją była wygrana z zespołem Warty Poznań, która do meczu z Marcinkami nie straciła braki. Zdobyte trzy punkty w tym spotkaniu pozwalają realnie patrzeć na miejsce na koniec sezonu na podium.

W lidze okręgowej w większości występują chłopcy urodzeni w roczniku 2006. Gołym okiem widać różnice w rozwoju biologicznym gdyż Nasi zawodnicy muszą mierzyć się ze starszym rocznikiem. Z każdym meczem widać postęp tej drużyny. Chłopcy pokazują na boisku nie tylko charakter, ale też ciekawą grę. Jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości gra z silniejszymi zawodnikami zaprocentuje.

Młodzik młodszy

Bardzo dobrze spisują się chłopcy prowadzeni przez trenera Bogumiła, którzy zanotowali 3 zwycięstwa i jeden remis i prowadzą w I lidze okręgowej.

Nie wiele gorzej w III lidze okręgowej młodzika młodszego spisują się podopieczni trenera Krzysztofa, którzy nie zaznali goryczy porażki. Trzy zwycięstwa i dwa remisy dają im pozycje na podium rozgrywek.