Najmłodsi walczyli o Puchar Tymbarku

25 kwietnia najmłodsza reprezentacja Marcinków Kępno (U8) wzięła udział w finale wojewódzkim turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

W Wolsztynie, 28 drużyn zostało podzielonych na grupy cztero i trzyzespołowe. Nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników z Akademii Talentów Krotoszyn i nieznacznie ulegli (1:2) SP Sulęcinek. Zajęliśmy drugie miejsce w grupie, co nie pozwoliło niestety awansować do ćwierćfinałów rozgrywek (awansowali zwycięzcy grup + dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc). Mimo wszystko, nasi najmłodsi piłkarze zaprezentowali się naprawdę bardzo dobrze i nieprzypadkowo znaleźli się wśród najlepszych drużyn w województwie. Reprezentowali nas:Tymoteusz Furmański, Jakub Marciniak, Witold Jany, Mateusz Jendryca, Mateusz Gałęcki, Jan Wyrzykowski, Mateusz Kosędka, Franciszek Sołtysik i Maksymilian Urbański. Gratulujemy.