Marcinki Cup rocznik 2007

Dnia 20.01.2018 r  w hali Widowiskowo Sportowej w Kępnie odbył się turniej z cyklu Marcinki Cup dla rocznika 2007.

Zmagania rozpoczęły się od godziny 14.30 a udział w nich wzięły następujące zespoły: Górnik Zabrze,Antonio Jarocin , AP.Ostrzeszów,NKS Start Namysłów, Gorzyczanka Gorzyce Wielkie,MKS Kluczbork oraz 2 drużyny Marcinków Kępno.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy gdzie grano „każdy z każdym”, następnie rozegrano półfinały, mecze o dalsze miejsca i mecze o miejsce III i I

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie ,mecze rozgrywano w wymiarze 15 minut bez zmiany stron więc kazdy zespół zaliczył minimum 90 minut gry.

Zwycięzcą turnieju po fascynującym finale okazał sie zespół Antonio Jarocin ,który zwycięzył NKS Start Namysłów po konkursie rzutów karnych w regulaminowym czasie wynik 1:1, miejsce III zajęła ekipa Górnika Zabrze ,która w małym finale zwycięzyła drużynę z MKS Kluczbork 4:0

Nie najlepiej zaprezentowały się w turnieju drużyny Marcinków i w końcowej klasyfikacji zajęły miejsca VII I VIII.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe: medale i dyplomy a naljepsze ekipy piękne puchary ,  , wyrózniono także najlepszego: bramkarza ,zawodnika i strzelca turnieju – zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

Sponsorem : pucharów,medali i statuetek dla najlepszego zawodnika,bramkarza i strzelca turnieju była firma   za co składamy serdeczne podziękowanie.

Dziękujemy także wszystkim rodzicom ,którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji turnieju Marcinki Cup 2018 dla rocznika 2007.