Żaki wgrywają etap powiatowy turnieju u Puchar Tymbarku!

I miejsce skrzatów (kategoria U8) w etapie powiatowym turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.
20 października w Baranowie rywalizowały drużyny Pioniera Baranów, Słupii oraz Marcinków Kępno. Mecz ze Słupią zakończył się bezbramkowym remisem. Gospodarzy pokonaliśmy 3:0. Baranów natomiast zremisował ze Słupią 0:0. Tym samym pierwsze miejsce zajęła nasza drużyna, drugie  Słupia a trzecie Pionier Baranów. Najlepszym strzelcem turnieju został Jasiu Wyrzykowski.

Ponadto reprezentowali nas: Tymoteusz Furmański, Jakub Marciniak, Mateusz Gałęcki, Mateusz Jendryca, Witold Jany, Maksymilian Urbański, Mateusz Kosędka, Jakub Dudziak.

Chłopcy uzyskali awans do finału wojewódzkiego turnieju, który odbędzie się na wiosnę przyszłego roku.